Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s otevíráním souborů Excel ve W7

Dobrý den,

potřeboval bych poradit :

Mám W7 RC1 a Office 2007 Home, vše bez problémů fungovalo, najednou mi nejdou otvírat uložené soubory přímým poklepáním. Excel se sice otevře, ale napíše se chybová hláška "Vyskytly se potíže při posílání příkazu programu" a soubor se neotevře. Pokud dám v Excelu v menu "Otevřít soubor" a najdu k němu cestu, soubor se bez problémů otevře. Neporadí někdo, co s tím, než se pustím do přeinstalace?

Díky

Jelikož se problém vyskytuje i u nových sad Office, jen doplním že:
Dalším řešením je klepnutí na ikonu Excelu/Wordu pravým tlačítkem a na kartě "Kompatibilita" odškrtnout zatržítko u "Spustit tento program jako Správce". Pokud žádná z výše uvedených možností nepomohla, tato Ti problém vyřeší jednou pro vždy. :-)

on pise odskrtnou...
taky jsem byl prekvapeny, ale aniz bych to kdykoliv menil, mel jsem to tam defaultne zaskrtle... divne..
nicmene ani toto mi nepomohlo :(( porad to hazi tu chybu "Vyskytly se potíže při posílání příkazu programu"
mam w8.1 a office 2007
nejake dalsi napady?
dik,
J.