Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo G550A hlučnost ventilátoru

Ahoj všem. Chtěl bych se vás zeptat jak je to s hlučností tohoto notebooku, jelikož mě při zapnutí neustále pracuje ventilátor a to bud stále nebo se vždy asi po 15 vteřinách zapne a vypne. Není někde možnost nějakého nastavení? Jinak podotýkám, že ventilár se takhle zapíná i když je jen spuštěná pracovní plocha a nic více hned po spuštění Windows 7

Prosím Vás ještě o jednu odpověď.
K tomuto notebooku jsem přikoupil HDMI kabel, kdy po propojení s TV se z notebooku přenáší jen zvuk. Tímto se chci zeptat, kde ve Win7 se musí nastavit zvuk, aby vše fungovalo správně, nebo zda je to vůbec možné.