Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Počítač doma nenaběhne, v servise nemá chybu

Počítač s win XP 3 po startu a náběhu biosu hodí modrou obrazovku a pak už se nerozběhne, rozsvítí se kontrolka, probliká hard a jede jen ventilátor a proud do USB.
Dovezu do opravny.Dají ho na stůl strčí do zásuvky, připojí monitor a žádná porucha.Prověí paměti,hard testy, 500 restartů a v pohodě. Donesu domů 14 dnů jede bez problému a pak nejde spustit . třetím vytažení ze zásuvky naběhe a jede jak za mlada. Po čtyřech dnech nejde spustit a celý den zkouším restarty, vypínání ze sítě a nic. Ráno zkusím zapnout a nic. Jedu do servisu. Tam jej dají předemnou do sítě a jede.Bojím se že na mě zavolají chocholouška. čím to je?

Pokud tam máš grafiku 8800, tak tu bych bral jako jednu z hlavních podezřelých. Možná bych začal od ní. Baterku bych přeměřil, ta by za rok a půl nemusela být špatná, zdroj když je Seasonic, tak tam je možnost závady minimální. Jen ta grafika...i když ukazuje dobře, přece jen je to 8800....