Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posílání souborů

Zdravim.

Nemáte někdo zkušenost s nějakým programem, přez kterej by se dali posílat větší soubory(4gb třeba). Zatím jsme to řešili třeba přez ICQ, nebo skype, ale určitě budou i lepší.
Děkuji

nepotřebuju ho uploadovat všem lidem, ale jenom tomu jednomu. No a evidentně to na rychlosti uplodu nezáleží, jelikož můj uploadu je 1,5Mb/s a na skypu to jede tam 300-500. No a kámoš má +- stejnou rychlost down. Je nějakej program, nebo se musíme plácat ve Skypu??

I u toho FTP doporučuji rozdělit posílaný soubor na několik částí, pokud je to tedy něco velkého (předpokládám, že to bude nějaký ISO soubor, nebo film). Bude to totiž i tak sosat dost dlouho a je lepší mít více částí pro případ, že by se spojení přerušilo a nešlo znovu navázat stahování.