Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr GK

Dobrý den potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty. Doposud sem měl Nvdia7500LE/HTD/256M/FSC/SI ASUS. GK chci na hry i na normalni použití. A cena do 1500Kč Diky za rady

Je 500 viac alebo menej ako 400? Uci sa to na zakl.skole.
P.S. inac zavisi od toho jaky presne to je zdroj (kolko ma 12V vetiev, jake prudy na nich, znacka), nestaci si vsimat nejake W. Slusny znackovy ATX2.2 by to mozno zvladal. Tip: Ak na nom nahodou je napisane Eurocase tak to NENI znackovy zdroj a napr. ten by to nezvladal.