Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nejde spustit

Dobry vecer vsem, mam problem se svym PC, ACER ASPIRE T160, SEMPRON 3400, ktere nejde zapnout. Pri jeho spusteni se ukazala kontrola disku C. Po jeho kontrole se PC spustilo a ukazalo se kryticka chyba na oddile C opravena. Chtel jsem hned udelat zalohu ale pocitac zamrzl. Po restartu uz nejde vubec spustit, jen se aktivuje DVD jednotka a huci ventilator ale pocitac se nespusti ani LCD. Nesviti ani vypinac vpredu. Nevite nikdo co muze byt za problem? Dekuji.

Tak jsem konecne po dlouhe dobe zprovoznil muj pocitac. A to tak, ze jsem si jen tak na zkousku, podal inzerat na stejny typ zakladni desky a svete div se, ozval se mi nekdo kdo ji mel k prodeji. Proto bych chtel podekovat vsem zde pritomnym, kteri mi s mym problemem moc pomohli a poprat jim prijemne svatky a vse nejlepsi do Noveho roku.