Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Daemon Tools

Nainstaloval jsem si nové Win7 a nejde mě nainstalovat a spustit Daemon Tools.napíše mě to .....chybové hlášení,Internal Setup Eror Code: 256 Contact Support.Projel jsem to antivirama i Hijack This,ale výsledek stejný i při odinstalování a nové instalaci,poradte mě dík

Určitě bude na stránkách výrobce programu, nenapadlo tě se tam podívat? To všichni stahujete jenom ze slunečnic, stahuj a podobných stránek? Mají tam i diskusní fórum a error 256 se řeší dost často.
A jestli myslíš verzi Windows, to snad dokážeš zjistit sám. To opravdu nikdo jiný neví.