Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartováni PC

Dobrý den,
počítač se restartuje jen při hraní her, resetne se tak, že je puštěný ale nenaběhne dokud nevypnu zdroj a znova spustím počítač. Zdroj je nový, teploty v pořádku.

Podobny smejd. Netvrdim, ze za to PSU muze, ale rozhodne bych vyzkousel neco "znackovejsiho". Urcite mas kamose, ktery ti na par hodin zdroj zapujci. Devadesat procent problemu, ktery i ty popisujes, ma totiz na svedomi prave dychavicny zdroj. Zbylych deset je na desce (zhnile kondy v napajeci kaskade CPU), pametech, ci grafice (prehrivani).

A nemas jenom vyhnilou zasuvku? S tim uz jsem se taky setkal - pecko padalo, delalo krky s BSOD, samovolne resetovalo. Vymenil jsem pulku pajslu, abych nakonec zjistil (prodluzkou a jejim zapojenim do jine zasuvky), ze staci podotahovat sroubky na "ubytych" (vypalenych) hlinikovych privodech.

hned resite problem HW... ale nedavno jsem mel asi 2 mesice Windows 7 a delal mi to same... system se restartoval pri spusteni hry (tedy asi 10min po jejim spusteni) a nebylo mozne hrat.. obcas to neudelal, to byl svatek tak jsem si i zahral ale 90% spusteni hry dopadlo takto... nemas nahodou WIndows 7? nevim cim to bylo, tak jsem po dvou mesicich presel zpet na Visty a bez problemu... ani jeden restart...