Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartováni PC

Dobrý den,
počítač se restartuje jen při hraní her, resetne se tak, že je puštěný ale nenaběhne dokud nevypnu zdroj a znova spustím počítač. Zdroj je nový, teploty v pořádku.

hned resite problem HW... ale nedavno jsem mel asi 2 mesice Windows 7 a delal mi to same... system se restartoval pri spusteni hry (tedy asi 10min po jejim spusteni) a nebylo mozne hrat.. obcas to neudelal, to byl svatek tak jsem si i zahral ale 90% spusteni hry dopadlo takto... nemas nahodou WIndows 7? nevim cim to bylo, tak jsem po dvou mesicich presel zpet na Visty a bez problemu... ani jeden restart...