Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos dat

Dobrý den,
jakým způsobem bych mohl přenést data z harddisku stolního počítače do harddisku v notebooku.Doporučujete použít nějaký USB kabel nebo jinou metodu?NTB obsahuje Bluetooth.Napadlo mě koupit malý Usb Bluetooth modul, zastrčit do stolního počítače, na Ntb zapnout Bluetooth a poslat data.Co byste doporučili vy?Harddisk v počítači má 120 Gb a v notebooku 500 Gb.
Díky za nápady

jen stručně doplním: jedné síťovce ručně nastavit ip adresu třeba 10.0.0.1, druhé 10.0.0.2, oběma síťové masky 255.255.255.0
nechat zjednodušené sdílení (na firewallu ověřit že je zatržena výjimka pro sdílení souborů) - a pak v nějakém okně windows (v průzkumáku) jen klikat, až se doklikáš vedle.