Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd player sony

Dobrý den, mohl bych se tady zeptat i na něco málo z elektroniky, tedy konkrétně na stolní přehrávač sony. Ohledně reklamace? Děkui, nevím zda to téma sem patří, ale nevím kam to dát. Děkuji za pochopení

Zdravím, prominte, ale spíš, jestli náhodou nevíte, když na novém dvd přehrávači dosti přeskakují vypálené filmy. Mám doma ještě jiné dvd přehrávače, taktéž sony a tym jede vše super. Tak mě zajímalo, zda to může být bráno jako závada. Koupil jsem to před 14 dny a nutno říci, že to byl dvd přehrávač v kategorii nejdražšího přehrávače. 2900,- kč. Tak nevím zda to jít zkusit reklamovat.

Zavisi od toho ze co to je konkretne zac a ze co ma v specifikaciach ze co ma zvladat. Taktiez by bolo dobre definovat ze co to je to "vypalene DVD" (normalne video DVD alebo datove alebo co, plus alebo minus, jedno alebo dvojvrstvove atd).
Teoreticky ale ked to cita nahovno tak to zober tam kde si to kupil a ukaz im to a pozaduj vyskusanie ineho kusu apod. ze ci to bude citat normalne, trebars zober aj ten tvoj stary prehravac a ukaz im ze na tom to ide bezproblemov, prip. si vyberes v ramci reklamacie nieco ine a uz nie sony ptz sony su predrazene smejdy.

P.S. ak si to kupoval cez inet tak si mal 14dni pravo na vratenie vyrobku bez udania dovodu, to si jaksi asi uz nestihol.

Pardon, že píši az ted , blbne me intertnet. Souhlasím, pujdu tam a ukazi jim to. Jinak je to normálne nahraný video dvd, je to na minusku (sony, nebo verbatim) ale je fakt zajimavy, ze na vsech přehravacich sony to jede OK a tady to tak furt skace, nebo se to hiodne jakoby ctvereckuje, nebo co., A to me dost vadí, za dvd za tolik penez a toto...

Smejdy to teda su. Optika sony bola problemova vzdy, je to tak uz 20rokov a asi to bude tak naveky. Obcas sa im nejaky kus podari (v r. asi 1998 som mal sony CD mechaniku ktora by spravne precitala urcite aj totalne doskrabanu podlozku pod pivo :), ale to bola asi len nahodna vynimka :) Inac furt co som videl optiku sony tak to bolo bud uz pokazene alebo to bolo nahovno. Elektronika na tom bola podobne.

Najprv skus reklamovat len ten kus, ked to je len vada kusu tak v tom pripade ti daju iny kus presne tej istej znacky a typu. Smejdy su takmer vsetky a zavisi to aj od konretnych modelov (jeden moze byt podareny a iny nahovno) takze diskusia o znacke by bol len zbytocny flame ktory by nic neporiesil.

Nechcem to tu zbytocne roztahovat ale napr. môj svagor na znacku Sony neda dopustit skoro vsetku elektroniku ma Sony a vzdy ju vychvaluje. My mame doma od Sony asi iba fotak DSC-F717 mame ho uz 5 rokov a zatial nas nesklamal, fotografie su nadherne.