Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klavesnice EN-CZ

Prosim , kdo mi poradi jak prepnout klavesnici psani z EN na CZ a opacne....ma note z CZ ale jsem zvyklej na En de facto psani Z a Y je pakarna...nemuzu se to odnaucit....ale udajne to nejde prepnout....to snd ne???
Diky a tesim se na odpoved...a dalsi kde najdu nejakou ''tabulku'' znaku na CZ klavesnici....symbol zavinace sem hledal 3 dny a dvojtecku tyden...jsem vul ja vim...pardon za tento dotaz....omluva vsem s IQ vetsi nez moje cislo bot....
Tom
:-)

Ovlávací panely > místní a jazyková nastavení > záložka jazyky > tlačítko podrobnosti > tlačítko přidat > v roletce vybrat české QWERTY a nastavit jako default. Vše se pak píše normálně, znaky máš nakreslené na klávesnici např. horní řadou, jak je diakritika napíšeš @#$%^&*, přes pravý alt ostatní znaky tam kde jsou [ (AltGr+ú) jen máš Y nahoře a Z dole.
Tohle je pro Windows XP. Jak to máš v Androidu nevím.