Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc_pristup na disk D:

Vcera jsem nainstaloval program na skryvani adresaru ve WinXP (Winmend Folder Hidden). Ten po instalaci udelal presne to, co jsem potreboval-zneviditelnil jeden adresar s daty. Dnes rano jsem usedl k praci na pc a zjistil jsem, ze na disk D: se neda dostat vubec.
D je fyzicky druhy disk na pc, ktery pouzivam pouze na ulozeni dat. XP ho vidi, Winexplorer hlasi, ze jednotka neni naformatovana.
TCommander dtto - nemuze se na ni prepnout. Formatovani neprichazi v uvahu, potrebuji odstranit vliv toho programku. Nejaky driver, nebo sluzbu na pozadi. V logu HijackThis o nem neni zaznam. Odinstaloval jsem ho ale, to nepomohlo. Vsechna prace mi nyni stoji, musim to nejak rychle vyresit.
Napada nekoho nejaka moznost, co s tim jde udelat, abych sa vyhnul ztrate dat?
dekuji za radu
Petr

Proc, abych se musel pokazde prehlasovat kvuli nejake instalaci? Dekuji nechci. A kdyz se nekdo do PC bude chtit naborit, prava stejne nic nepomuzou... Podstata skryti adresaru spociva v tom, ze schovam to, o cem ostatni nevi. Pokud vim, ze to tam je a nevidim to, tak pri znalosti zpusobu skryti a maskovani se to da najit...