Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytiahnutie S/N z nefunkcnych XP

Tak som dostal sizyfovsku ulohu dat dokopy 2 pocitacove ucebne, bohuzial na 90% pc su strhane nalepky so s/n a nakolko potrebujem instalovat novy system, musim nejako z tych pc dostat tie s/n.
Dostat s/n z beziaceho xp je pomerne jednoduche, ale nejako sa neviem dopatrat k nejakemu offline nastroju pri nefunkcnych xpeckach.

Tak když už to budeš mít otevřené tak vyfoukáš kompresorem prach, vytiskneš číslo na počítač a někde do souboru a za každou mašinku si naúčtuješ patnáct eur jen za tuhle srandu. Sice tím zajebeš tři+ dny ale budeš mít na dovolenou:-)

já bych to taky neřešil..ale 40pc je 40pc- Pak přijde nějakej blbeček novejučitel a řekne on narval na 40 pc nelegální sw a šup máš pět minut slávy v tv jistejch a chlupatý s bsa za prdelí