Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opakovaný restart - modrá 'smrt'

Dobrý den, mám problém s notebookem (os win xp). Spustil jsem jej, při načítání windows se mi zjevila ''modrá smrt''. Při každém další spuštění mám vybrat mezi stavem nouze, stavem nouze s prací v síti, stavem nouze se systémeme ms-dos, poslední známou funkční konfigurací nebo spuštěním systému běžným způsobem. Ale při všech těchto možnostech se vždy opět objeví modrá obrazovka a restart (mimo jiné začne větřáček extrémně hlučet). Na modré obrazovce jsem zachytil text UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME. Neví někdo, co si s tím počít? Děkuji za rady.

Ked zvolis len opravu (moznost R ako Repair) tak sa nic nestrati. Ked zvolis novu instalaciu a pri vybere oddielu zvolis ponechat stavajuci system suborov (t.j. NEformatovat), tak tiez sa nic nestrati. Strati sa len ked to tam das formatovat napr. na NTFS, a vtedy uz treba len skusit data vydolovat napr. pomocou programu testdisk (niektore povodne data ale uz mozu byt prepisane inymi subormi)