Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova kategoria IT novinky

vznikla nova kategoria IT novinky. uz z nazvu je dufam jasne, ze sa nejedna o novinky, ze v Tescu maju lacne kapre alebo susedov pes mi zase nasr.l na travnik. :-p tak vkladajte len take prispevky, ktore sa za IT news daju povazovat, please. :-)

Igor

loading...

Ok, dík za potlačení cenzury (to obnovení mého příspěvku). Už jsem tu jednou podal podobný návrh, který mi byl vzápětí smazán. Navrhoval jsem, aby byla ta kategorie standartně nezaškrtnutá a aby se tedy standartně nezobrazovala. Aby si ji musel uživatel sám zvolit, pokud by ji chtěl zobrazovat. Dále jsem navrhoval zákaz cenzury v té kategorii a ještě aby ten kdo má BAN, mohl vstoupit pouze do této kategorie a do jiné ne. Chtěl jsem, aby se ta kategorie vyzkoušela, pokud je poradna v BETA verzi, jen na zkoušku, zda se to uchytí a pak by se to vyhodnotilo, jestli je užitečná, nebo třeba také ne.
:-):-):-)

To ještě neznamená, že se ta kategorie nemůže vyzkoušet v BETA verzi poradny a pak to teprve vyhodnotit, jestli tam vůbec něco zákonům odporuje. Ono stačí napsat Vstup pouze pro osoby starší 18 let a už tam dle našich právních norem lze nabízet v souladu se zákonem např. i normální porno. (To jsem uvedl pouze jako příklad, aby se toho zase někdo nechytil).