Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova kategoria IT novinky

vznikla nova kategoria IT novinky. uz z nazvu je dufam jasne, ze sa nejedna o novinky, ze v Tescu maju lacne kapre alebo susedov pes mi zase nasr.l na travnik. :-p tak vkladajte len take prispevky, ktore sa za IT news daju povazovat, please. :-)

Igor

loading...

budeme este mozno vytvarat novu kategoriu total off topic ale nebude sa uzivatelovi defaultne zobrazovat a ani ju nebude mozne zacheckovat, ale bude viest na nu normalny link a bude uplne dole. ale este to nie je definitivne rozhodnute.

Ok, dík za potlačení cenzury (to obnovení mého příspěvku). Už jsem tu jednou podal podobný návrh, který mi byl vzápětí smazán. Navrhoval jsem, aby byla ta kategorie standartně nezaškrtnutá a aby se tedy standartně nezobrazovala. Aby si ji musel uživatel sám zvolit, pokud by ji chtěl zobrazovat. Dále jsem navrhoval zákaz cenzury v té kategorii a ještě aby ten kdo má BAN, mohl vstoupit pouze do této kategorie a do jiné ne. Chtěl jsem, aby se ta kategorie vyzkoušela, pokud je poradna v BETA verzi, jen na zkoušku, zda se to uchytí a pak by se to vyhodnotilo, jestli je užitečná, nebo třeba také ne.
:-):-):-)

O cenzuře debatují zejména ti, co ji nezažili a pořádně ani neví, o čem to je. Buď sami bývalí cenzoři (republikán Sládek), ti co za bývalého režimu "drželi hubu a krok", nebo ti, co jim bylo málo na to, aby se jich ona cenzura nějak dotkla.

To ještě neznamená, že se ta kategorie nemůže vyzkoušet v BETA verzi poradny a pak to teprve vyhodnotit, jestli tam vůbec něco zákonům odporuje. Ono stačí napsat Vstup pouze pro osoby starší 18 let a už tam dle našich právních norem lze nabízet v souladu se zákonem např. i normální porno. (To jsem uvedl pouze jako příklad, aby se toho zase někdo nechytil).