Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC během instalace Linuxu

Zdravím.

Mám takový problém s mím notebookem. Zkoušel jsem nainstalovat na druhý disk OS Linux. Zkoušel jsem prvně boot CD, ale najednou při nabíhání PC (tak 2 sekundy po zmáčknutí zap. tlačítka:-D) se notebook vypnul. Když jsem to zkus znovu tak to naběhlo o chvilinku díl, ale zase to stejné. Tak jsem to zatím nechal vyplé a šel sem pryč. Zkusil sem to teda zhruba za 10 minut a najednou vše šlo, až na to že u konce instalace Linuxu se mi notebook zase vypl.

Konfigurace:
OS-Windows Vista Home Premium SP2
AMD Turion 64 x2 Mobile Technology
GeForce 8600M GS
2GB DDR2 RAM
Značka: Acer Aspire 7520G

Vůbec netuším čím to je:-( a už mě to celkem štve:.(

Prosím tedy o radu.

Děkuji moc.

Změna předmětu, původně: Vypínání PC (host)

Z toho jak to popisujes by som povedal ze sa nieco dost prehrieva a vypina to samotny HW, a OS s tym nema nic spolocne. Ptz 2sekundy po zapnuti bezi este urcite BIOS a nie OS. Takze asi budes musiet riesit HW zavadu (odpadnuty chladic alebo nejaky problem s napajanim apod). Bezi vetrak? (pocut?)
To tam mas aj niekde aj Windows - tie funguju? V notebooku su 2disky? To jak? Kde? Si to rozoberal? Neodpojil si nahodou vetrak apod?

P.S. skus to bez pripojenej baterky, len na nabijacku.

Zatazilo ti to len jedno jadro, odkial mas ten prime95? Nemas nahodou staru verziu?

posledna verzia:
freesoft
tam si v Step3 klikni na WINDOWS alebo WINDOWS64 podla toho jaky mas Win.
P:S. po instalacii klikni na "just stress testing", nemusis sa nikde registrovat.

P.S. a nechaj bezat torture test pol hodinu alebo hodinu a potom uvidis ci sa vypne.