Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem naplanovana uloha - nelze spustit

Spravil som si bat subor na kopirovanie nejakych adresarov, odskusal spustit - ok, tak som to dal medzi napalnovane ulohy - aby mi to nakopirovalo o cca 15 min, ok. Tak som to dal natrvalo nastavit na cca 01 v noci. Dnes pridem a pozeram - nic nenakopirovalo, stav - nelze spustit. Kde najdem nejaky blizsi popis?

Tu je nejaký stručný návod, ako sa nastavuje oprávnenie "Logon as a batch job", čo som našiel na webe:

This right is granted through the Local or Domain Security Policy on Windows 2000, XP, and Server 2003. To do this using the Local Security Policy, follow these steps.

1. In the Control Panel, open Administrative Tools, then Local Security Policy.
2. Beneath Security Settings, open Local Policies and highlight User Rights Assignment.
3. Locate Log on as a batch job. Open the properties and add any users that need this right.
4. When finished, save your changes and close the Local Security Settings window.

Prípadne ešte môžeš skúsiť naplánovať tú úlohu tak, aby bežala pod účtom LocalSystem (NT AUTHORITY\SYSTEM) - tento účet ako jediný má toto oprávnenie predvolene povolené. Myslím ale, že účet LocalSystem sa nedá naklikať cez GUI, ale dá sa to naplánovať pomocou príkazu AT alebo SCHTASK. Či toto bude pre teba schodná cesta závisí ešte aj od toho, čo tá naplánovaná úloha robí, pretože tento účet nemá oprávnenie pristupovať ku sieťovým prostriedkom.

potrebujem z pc ktory nieje v domene nakopirovat na fle server nejake data. Ak to nepojde pod mojim uctom, musi to spravit admin. Aj ked mam administratorske prava.
Len mi nieje jasne, preco to 2x zbehne a trti krat nie. A v noci ci skoro rano vobec nie.