Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD - HD ready, 80 - 82cm

Dobrý den,

chtěl bych poradit s výběrem televize. Potřebuji úhlopříčku 80 - 82 cm, takže v úvahu připadá jen LCD. Stačí mi HD ready, full HD považuji prozatím za zbytečnost. Chtěl bych, abych televizi mohl propojit s PC (bezdrát či ethernet). Máte nějaké tipy, jakou značku a typ si vybrat?

full HD považuji prozatím za zbytečnost

Tys to nevidel bezet vedle sebe (FullHD a ready), co? Muzu zodpovedne prohlasit, ze i takovy paskvil jako terestricky analog poznas pouhym koutkem oka (rozdil). Vrele doporucuju HD (i kdyz o TV s LAN portem nevim).

Jak píšu, chci to hlavně pro příjem TV signálu. Že si 5x do roka pustím Full HD film mě nevytrhne a přece jenom cenový rozdíl tam je...Masový prodej fullHD televizí mi přijde jako marketingový trik prodejců, jelikož spousta lidí, kteří tomu až tolik nerozumí si myslí že s fullHD budou mít i lepší obraz u TV signálu:-)