Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita zpracování notebooků

Zdravím,
chci kupovat ntb zhruba do 25000 Kč.Jde mi hlavně o dobré pevné zpracování(aby se panty po měsíci nevyklaly), minimálně hlučný větrák a spolehlivost.Co by jste mě doporučovali a naopak nedoporučovali?Ntb by byl občas na starší hry a přehrávání videa.Padli mi do oka HP ProBook 4510s nebo 4710s, HP Pavilion, Dell Studio 1555 nebo Sony Vaio.Jak to vidíte vy+názory.
Díky moc

Vybíráte ze slušných modelů. Z těch vámi preferovaných jsem neměl v ruce jen nové Vaio (znám starší, kvalita zpracování dobrá, ale cena je řekl bych vyšší, než důvodná). Vybral bych Dell - kromě osobních preferencí by důvodem pro tuto volbu byla standardně tříletá záruka (u HP jen 1 rok).

Kurt tím patrně myslel politiku zmíněných firem. Proč dát tři roky? - můžem si to dovolit! Proč dát rok? - nemůžem si dovolit dát tři roky. HP je dobrá značka, já mám dva booky od HP a nebál bych se toho, ale vyrábí i naprosto levné, plastové hračky s velmi atraktivním poměrem cena/výkon, musí někde šetřit.

Kup Dell. Zpracovanim (v teto cenove relaci) strci do kapsy vsecky Lenova a HP. Mel jsem v pazourach i Vaio (i kdyz z ponekud jineho cenoveho ranku /za padesat/) a libilo se mi - vyborny "case" a MOC kvalitni a pohodova klavesnice. Zvyknul bych si na nej.

Včera jsem instaloval 4710s ... a musím říct velice hezký notebook. S panty bych neviděl problém i po delším používání, připadaly mi velice pevné a jsou "zapuštěné" takže se vyklad asi nebudou. Ale dizajnově se mi ten notebook velice líbil a hlučný zřejmě nebude taktéž (je tam slabší grafika ati4330 myslím).

Mám 4510s a nejvíce mě sere, že je na té černé šasi vidět každý otisk prstu, ale zas na druhou stranu, co bych chtěl za 14K (konfigurace je celkem slušná T5870, 4GB RAM, 500GB HDD).

Jen mi vadí, že ten T5870 neumí Intel Virtualization Technology, tak jsem ve Windows 7 ostrouhal s XP módem.