Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita zpracování notebooků

Zdravím,
chci kupovat ntb zhruba do 25000 Kč.Jde mi hlavně o dobré pevné zpracování(aby se panty po měsíci nevyklaly), minimálně hlučný větrák a spolehlivost.Co by jste mě doporučovali a naopak nedoporučovali?Ntb by byl občas na starší hry a přehrávání videa.Padli mi do oka HP ProBook 4510s nebo 4710s, HP Pavilion, Dell Studio 1555 nebo Sony Vaio.Jak to vidíte vy+názory.
Díky moc

Vybíráte ze slušných modelů. Z těch vámi preferovaných jsem neměl v ruce jen nové Vaio (znám starší, kvalita zpracování dobrá, ale cena je řekl bych vyšší, než důvodná). Vybral bych Dell - kromě osobních preferencí by důvodem pro tuto volbu byla standardně tříletá záruka (u HP jen 1 rok).