Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pro ostravaki

Alza otevřela kamennou pobočku v Ostravě v Mariánkách kousek od Telecomu,
zítra tam naklušu pro autorádio nebo co jsem si to včera vlastně objednal.
BTW, neměl jsem ještě zkušenost s autorádiem s USB.
Asi při USB, kde jsou mp3 bez adresáře, nebude žádný problém.
Co dejme tomu více adresářů a čeština, případně podpora m3u, to asi chci moc...

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8V024000REZ

Je to "dočasně nedostupné", ale mám to potvrzené, vlastně je to z Alfy,
na Alze mám sluchátka KOSS nebo co, uvidíme.

kmochna - jak já ti závidím!!
To já ještě musím ty 2 stanice, ujet "trambajnem", páč, kdybych tam šel pěšky, tak už bych se tady na Poradně objevil jenom z pekla - a myslím si pořád, že tam odsud, by to šlo - víš co tam všechno mají?

kmochna - musím si smočit - chcá,nechcá
On line brusle, by s mýma kyčlema nekamarádily, byl bych víc na držce, jak na bruslích.:-):-)
A s tím porovnáním cen naprosto souhlas - a i když Prahu znám, jak svý boty, díky nákupům typu /hele vole, když už v tý Praze bydlíš, mrkni se mi na to, či ono,/ jsem se dostal pomocí MHD, do míst, kde jsem v životě nebyl.
Jediný, na čem trvám, je osobní odběr, buď za hotový, a nebo pomocí karty.

Dneska jsem náhodou navštívil ALZU, ale nelíbí se mi jejich systém prodeje. Byl jsem i v ALZE v Praze a je to to tam podobné, ale mnohonásobně větší a mají otevřeno i o víkendu. Rád si omakám než něco koupím, ale to v Alze nelze. Podle mě zlatá Alfa.

Cat - sorry, ale bude oponovat.
Není to můj případ, ale viděl jsem v Praze na vlastní oči - koupil LCD monitor, požádal o předvedení, vybalili, zapojili, nechali "vošahat".
A dtto s LCD Samsung - holt líná huba, holý neštěstí.

Jj, 512. Byl jsem tam předevčírem, teprve se zabydlují.
Jsou to 4 holé stěny, na jedné stěně je zabudována strašná kráva,
něco jako bankomat a vzadu je za LCD panelem schovaný jeden týpek,
ani hlava mu vidět nebyla. Ale KOSS sluchátka měli o 250 Kč
levnější oproti Alfě a hlavně berou platební karty.