Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pro ostravaki

Alza otevřela kamennou pobočku v Ostravě v Mariánkách kousek od Telecomu,
zítra tam naklušu pro autorádio nebo co jsem si to včera vlastně objednal.
BTW, neměl jsem ještě zkušenost s autorádiem s USB.
Asi při USB, kde jsou mp3 bez adresáře, nebude žádný problém.
Co dejme tomu více adresářů a čeština, případně podpora m3u, to asi chci moc...

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8V024000REZ

Je to "dočasně nedostupné", ale mám to potvrzené, vlastně je to z Alfy,
na Alze mám sluchátka KOSS nebo co, uvidíme.

Pointa není, akorát co adresáře na USB při strčení do autorádia,
nedělá to problém, případně české názvy adresářů nebo písniček?
Líná huba, holé neštěstí. Bude to dárek, abych tedy nahrál mp3 na USB tak,
aby to autorádio skouslo.

Aha. No vypadá to jako tady u nás (publish.asp), kdy si v 7 večer o státním svátku objednám na netu, sjedu si do holešovek krtkem, zdravit nemusím, naházím prachy do automatu a ladně se přesunu do skladu - do půl hoďky to mám doma. Rád tam nakupuju, tenhle systém se mi líbí.

kmochna - jak já ti závidím!!
To já ještě musím ty 2 stanice, ujet "trambajnem", páč, kdybych tam šel pěšky, tak už bych se tady na Poradně objevil jenom z pekla - a myslím si pořád, že tam odsud, by to šlo - víš co tam všechno mají?

kmochna - musím si smočit - chcá,nechcá
On line brusle, by s mýma kyčlema nekamarádily, byl bych víc na držce, jak na bruslích.:-):-)
A s tím porovnáním cen naprosto souhlas - a i když Prahu znám, jak svý boty, díky nákupům typu /hele vole, když už v tý Praze bydlíš, mrkni se mi na to, či ono,/ jsem se dostal pomocí MHD, do míst, kde jsem v životě nebyl.
Jediný, na čem trvám, je osobní odběr, buď za hotový, a nebo pomocí karty.

Dneska jsem náhodou navštívil ALZU, ale nelíbí se mi jejich systém prodeje. Byl jsem i v ALZE v Praze a je to to tam podobné, ale mnohonásobně větší a mají otevřeno i o víkendu. Rád si omakám než něco koupím, ale to v Alze nelze. Podle mě zlatá Alfa.

Cat - sorry, ale bude oponovat.
Není to můj případ, ale viděl jsem v Praze na vlastní oči - koupil LCD monitor, požádal o předvedení, vybalili, zapojili, nechali "vošahat".
A dtto s LCD Samsung - holt líná huba, holý neštěstí.

Jj, 512. Byl jsem tam předevčírem, teprve se zabydlují.
Jsou to 4 holé stěny, na jedné stěně je zabudována strašná kráva,
něco jako bankomat a vzadu je za LCD panelem schovaný jeden týpek,
ani hlava mu vidět nebyla. Ale KOSS sluchátka měli o 250 Kč
levnější oproti Alfě a hlavně berou platební karty.