Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam dám aVDVAPI32.dll?

mám problém,když chci spusit třeba malování ,tak to píše: aVDVAPI32.dll nebyl nalezen..už sem si ho stahl z netu,ale nevím,kam ho přesunout,aby vše fungovalo
poradíte?díky

já nic takového v system32 nemám (xp).
- co máš za verzi windows?
- žádný spyware, žádné viry?

edit: kolega asi dekódoval správný název, tak kdyby to bylo co píše a přesto nakopírování nestačilo, možná bude ještě potřeba zaregistrovat příkazem:

regsvr32 C:\WINDOWS\system32\advapi32.dll

Si tam asi nieco instaloval co ti posahalo systemove subory (prepisalo starou verziou apod). Skusal si uz vratit bod obnovenia na cas ked to este bolo ok? (start-programy-prislusenstvo-tam niekde mas nastroj obnovenia systemu).
Co si robil s PC(instaloval/cistil/janeviemco) v case ked to zacalo blbnut?

P.S. co presne (doslova) ti vypise to malovani?

každý windows má svoju verziu,dokonca aj jednotlivé service packy jedného systému ju inovujú,je to knižnica "advanced api" a jediný normálny ,bezbolestný spôsob ,ako dostať správnu verziu do systému je bud cez sfc/scannow,alebo obnovenie systému do bodu,ked všetko ešte šlapalo o.k.