Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvojvrstvove DVD

mám LG BH08LS20 - úplne nová (systém - windows7 x64 ultimate) a problém s napalovaním dvojvrstvových dvd ... niekedy mi to vyhodí write error (a niečo s resetom by bus or reset by neviem čo všetko možné) na 1% na 3% ale aj na 20% atď ... skúšal som už viacero programov ale furt to isté ... firmware som daj najnovší - tiež nepomohlo .... máte nejaký nápad ?

no dnešné pokusy tiež nevychádzajú .... 4,5 dvd mi napáli z 5 - 1 a 8,5 vôbec ... tá chybová hláška čo som dal hore je pomerne častým javom na celom internete - najčastejšie je príčina niečo s irq a dma ale to je nad moje chápanie ... mne stále ostáva ako podozrivý ten zdroj, prípadne zapojenie do SATA - ale tam som už tiež vyskúšal všetky možnosti prepojenia aj vypnutia 2 kanála cez bios - fakt neviem ... najviac ma ale pletie to že pár kusov napálila čo môže znamenať že chybná nie je a ja mám niečo blbo nastavené