Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s TV tunerem

Dobrý den!

Dnes jsem si pořídil televizní tuner TVGo DVB-T11 od firmy Genius. V klidu splňuji veškeré požadavky na hardware a mám Windows Vista na 64 bitech. Používám klasickou televizní anténu, televize na ní běží. Instalace proběhla v pohodě, postupoval jsem podle instrukcí (několikrát). Program se rozeběhne a sám začne vyhledávat kanály. Bohužel jsem už vyzkoušel všechna možná nastavení (ono jich tam ani moc není - podle země a rozsah frekvence a kompletní/smart hledání + nastavení bias) a stále jsem nenalezl jediný program. Manuál je poměrně stručný, v případě nenalezení radí zadat neznámou zemi = celkový scan, ale ani tak nic. Zkoušel jsem i namátkově jiné země, maximálně nastavit rozsah frekvencí, prostě všechno, co chudé menu umožňuje. Sedím u toho už asi 6 hodin a stále nic. Zkoušel jsem i jiný ovladač od Geniusu, jiný však ani nemají. Softwarové tunery taky nic. Takže už fakt nevím a volám o pomoc. Možná dělám někde chybu. Nenapadá někoho něco?

Michal Dubský

Napadla mě ještě jedna zoufalá věc. Ten program by uložené stanice zapsal do nějakého (nevím název) souboru *.ini, který by se měl uložit do stejné složky co videa. Možná, že problém je pouze ve vyhledávání. Takže kdyby měl někdo v Praze a okolí televizní kartu od Geniusu, mohl by mi poslat ten soubor se "svými" programy mailem. Snad by to mohlo fungovat i pro podobné karty, protože předpokládám, že se vývojáři nenamáhali pro každý model psát vlastní program. Můj e-mail je michmildub@seznam.cz

Michal Dubský