Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spadnutí Windows

Dobrý den,

stal se mi takový problém s počítačem, spadl mi windows.
Chtěla jsem se zeptat, když se do počítače bude instalovat windows znova, tak všechny programy a soubory, které v počítači byly uložené budou pryč?

děkuji za odpověď
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Ahoj, no podle toho, jestli máš HDD rozděleno na oddíly, pokud ano tak to můžeš nainstalovat na jiný oddíl a zazálohovat soubory v oddílu kde je OS, a ten pak zformátovat, pokud ne, tak si sežeň jiné PC a hoď tam disk a nech si to zazálohovat, jinak by jsi o všechny soubory přišla.
Ale dej si pozor na to, kde máš bootovací sekvenci.

podle toho dotazu to vidím špatně. dokonce ani nespoléhám na zálohování, protože předpokládám soubory na ploše, maily a kontakty v outlooku ... (a samozřejmě nerozdělený disk). určitě se na něco zapomene.

pokud to není notebook: vyptej od někoho bezcenný menší disk (xp 20-40gb, vista 80gb), nech v pc jen ten, a na něj znovu nainstaluj systém.
pak začni hledat bývalá data na starém disku.