Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spadnutí Windows

Dobrý den,

stal se mi takový problém s počítačem, spadl mi windows.
Chtěla jsem se zeptat, když se do počítače bude instalovat windows znova, tak všechny programy a soubory, které v počítači byly uložené budou pryč?

děkuji za odpověď
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

podle toho dotazu to vidím špatně. dokonce ani nespoléhám na zálohování, protože předpokládám soubory na ploše, maily a kontakty v outlooku ... (a samozřejmě nerozdělený disk). určitě se na něco zapomene.

pokud to není notebook: vyptej od někoho bezcenný menší disk (xp 20-40gb, vista 80gb), nech v pc jen ten, a na něj znovu nainstaluj systém.
pak začni hledat bývalá data na starém disku.