Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prehravani DVD

AHOJ....pisi s velkou prosbou. Dnes jsem si prinesla domu DVD se 4 filmy, bohuzel se mi v jednotce nic neukazalo. Zkousela jsem nainstalovat i jiny prehravac a nove kodeky,ale ani to nebylo platne. Jsem TATAR....prosim o radu...dekuju..

jakou máš mechaniku??tedy jak starou???protože se často stává že mechanika kerou to bylo vypálený je modernější a ta tvoje to nepřečte.....a nebo je dvd vadné, nejdříve to skus spustit jinde a když to nepujde ani tam je v tahu DVD, a pokud pujde, tak by chtělo novej ovladač na mechaniku

Mechanika nepotrebuje ziaden ovladac. Co sa ti zobrazi ked 2x kliknes na pismeno jednotky v Tento Pocitac?
Jaky prehravac chces na to pouzit a co vlastne presne robis? Su to original DVD (filmove) alebo co to su za DVD? Original filmove DVD sa prehravaju v DVD prehravaci, mediaplayer ich standardne prehrat nevie ptz vo Win neni mpeg2 kodek a ani v ziadnom codecpacku).
P.S. skus VLC player.

Neklikaj na ziaden mistni disk ale na start - Tento pocitac. (//edit: a napis jake vsetky mechaniky/disky tam vidis a co je u nich napisane). A tam mas obrazok DVD mechaniky a na nu klikni 2x.

A napis presny typ notebooku a najlepsie aj presny typ mechaniky (presny typ je napr. v pravy klik na tento pocitac - spravovat - spravca zariadeni - najdi si tam mechaniku - pravy klik - vlastnosti) ptz je mozne ze ta mechanika nevie DVD+R, ale 3rocna by vediet mala.

Aha. Tohle mi pripada, ze DVD neni ukonceno (paleno jako multisession). Nejsem si jisty, jestli to nejak obsefovat jde, ale s nejvyssi pravdepodobnosti data z tohoto disku nestahnes (film neprehrajes).

Zkus si nechat film ulozit na flesku (a z ni spustit), abychom vubec vedeli, ze mas funkcni filtry (kodeky).

Pajo B, nejsi nejaky pribuzny Mirka (TJJNBV), ci on sam? Tve odpovedi za uplynuly den opravdu "stoji za to". Nic proti tobe nemam, ale byl bych rad, kdyby se aspon jedna z nich (odpovedi) zakladala na overenych a obecne platnych pravidlech/zakonitostech, ktere /do jiste miry/ ve svete IT plati. Nudis-li se, kup si medvidka myvala...

No, on velmi vzdialene sa (tou novsou mechanikou) asi snazil naznacit to ze tie DVD nemusia byt uzavrete. Potom idu precitat len v mechanike kde boli vypalene az kym ich niekto v tej mechanike neuzavre. Ma to az teraz napadlo ked som si precital jeho vyplod takze aspon na nieco bol ten vyplod dobry :-)

Takze to dotazovatel:
Odnes tie DVD tomu kto ich vypaloval, nech ich uzavre.