Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prehravani DVD

AHOJ....pisi s velkou prosbou. Dnes jsem si prinesla domu DVD se 4 filmy, bohuzel se mi v jednotce nic neukazalo. Zkousela jsem nainstalovat i jiny prehravac a nove kodeky,ale ani to nebylo platne. Jsem TATAR....prosim o radu...dekuju..

jakou máš mechaniku??tedy jak starou???protože se často stává že mechanika kerou to bylo vypálený je modernější a ta tvoje to nepřečte.....a nebo je dvd vadné, nejdříve to skus spustit jinde a když to nepujde ani tam je v tahu DVD, a pokud pujde, tak by chtělo novej ovladač na mechaniku

Pajo B, nejsi nejaky pribuzny Mirka (TJJNBV), ci on sam? Tve odpovedi za uplynuly den opravdu "stoji za to". Nic proti tobe nemam, ale byl bych rad, kdyby se aspon jedna z nich (odpovedi) zakladala na overenych a obecne platnych pravidlech/zakonitostech, ktere /do jiste miry/ ve svete IT plati. Nudis-li se, kup si medvidka myvala...

No, on velmi vzdialene sa (tou novsou mechanikou) asi snazil naznacit to ze tie DVD nemusia byt uzavrete. Potom idu precitat len v mechanike kde boli vypalene az kym ich niekto v tej mechanike neuzavre. Ma to az teraz napadlo ked som si precital jeho vyplod takze aspon na nieco bol ten vyplod dobry :-)

Takze to dotazovatel:
Odnes tie DVD tomu kto ich vypaloval, nech ich uzavre.