Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plánování úloh přez příkazovou řádku

Zdravím,
potřebuji pro Win XP vytvořit naplánovanou úlohu z přípazové řádky.

Při takovémto formátu zápisu a všech dalších přípkladech, které jsou v nápovědě

SCHTASKS /Create /SC weekly /D TUE,THU /TN defrag /ST 11:40:00 /TR c:\defrag.cmd /RU MyDomain\MyLogin /RP MyPassword

Chyba: Byl zadán neptatný typ plánu

Ví někdo v čem je problém? POdle mě i podle nápovědy to je správně.

SCHTASKS ... /TR c:\defrag.cmd ...

chtělo by to asi zrevidovat obsah defrag.cmd, protože: pokud ho přímo spustím, je v té chvíli aktuálním adresářem c:\ a odtamtud může fungovat.
zatímco pro schtask je pracovním adresářem něco jiného, a to v dávce nemusí být ošetřeno.

4 z 5 brtníků oblibují místo windows plánovačů normální cron. kromě hezčí konfigurace je i tento rozdíl:
- windows plánovač běží pod uživatelem
- služba cron běží s právy system