Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vychytávka pro XP

Zdar

chtěl jsem zeptat, jestli by jste někdo nevěděl o nějaké stránce, kde by se dali stáhnout nějaké vychytávky do Xpček. Jako je třeba postraní lišta i vist, nebo něco podobného. Nevíte někdo. Hledal jsem google, ale nějak jsem nevěděl jak můj problém správně pojmenovat

Nechápu proč by se nainastalováním takového programu muselo nutně podělat PC.Ano některé ho umí poškodit,ale takový RocketDock ti mnohdy usnadní práci s PC.Jednoduše pokud si uživatel přečte nejdřív recenzi, nebo komentáře u programu a jsou v pořádku, tak v tom nevidím problém. Tady je toho spousty uprava_plochy a u každého programu máš jaký OS podporuje.Jen pozor free programy při instalaci většinou obsahují zaškrtnuté činnosti jako: Udělej www.vyrobceprogramu.com domovskou stránkou.Stačí když to odškrtneš a je to ok.