Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí síť

Ahoj, potřebovala bych poradit s něčím, s čím zatím nemám zkušenosti, takže to budu potřebovat polopaticky. Potřebuji bezdrátově sdílet své připojení k internetu s druhým notebookem a nevím jak na to. Kdysi se mi podobné propojení podařilo, ale jenom přes Ethernet. Jenomže teď to tak nejde. Přičemž modem má pouze ethernet (ten je zapojený ke mě a běží) a USB, které nefunguje na XP ani s ovladači. výsledek by měl vypadat takhle

/přípojka upc/------/modem/------/můj NTB/ <<<<wireless>>> /manželův NTB/

Jenom nevím kde co a jak nastavit. Zkoušela jsem to přes vytvoření malé domácí sítě ale nevěděla jsem co jak. Všechny ovladače jsou nainstalovány, Wifi i ethernet funkční.

Kdo mi dokáže poradit, mi opravdu vytáhne trn z paty, odvrátí manželskou krizi a zachrání život, proto přede díky všem, co se mnou budou chtít zabývat.

sorry, nejak moc rýchlo som to čítal,

to prvé platí Wireless Router,
ďalej máš možnosť vytvoriť s druhým notebookom "Ad hoc" sieť a cez ňu zdieľat pripojenie.
Detaily nastavenia ti ponúkne wizard alebo daj sem výpis ipconfig

spusť nasledovný príkaz

ipconfig /all>c:\ipcfg.txt

potom obsah súboru, bude v koreňovom adresári c:, "ipcfg.txt" skopíruj sem