Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MP3 TAG jak změním hromadně název souboru

Dobrý večer.
Již několkrát jsem tu prezentoval svou pc tupost a vždy mi bylo poraděno.
Mám několik cd s mp3 a názvy track 1 - x (je to čtená kniha).
Chci všechny ty stopy dát do jedné složky a tak musí mít čísla 1 - 56 aby mi to přehrávač bral popořadě.
Dělám to v programu mp3 tag a sloupec název složky nedokážu hromadně přejmenovat i kdybych se zbláznil.
Další sloupec musím přejmenovávat po jedné stopě. Ta činnost mi začíná připadat jako pakárna a to jsem u třetího cd a ještě 12 jich čeká.
Nejlépe to ozřejmí přiložený obrázek.
Děkuji.

No beru to postupně. Upravím si název tagů a dám převod z tag na název. Všechno se v tom programu musí potvrdit přes ikonku diskety vlevo nahoře, aby to proběhlo. A ten první sloupec se nehne.
Rád bych, aby ta změněná čísla stop byla ve všech případech stejná.

mp3 tag moc nepoužívám, ale změn hromadně název souboru (třeba v tc nebo xnview) a potom dej vyplnit tag podle názvu souboru.

Příklad:
01_skupina.mp3

V programu si nastavit šablonu otagování

číslo skladby oddělovač (_) skupina - myslím, že to ten program umí.

Já používám toto screen.htm ale asi bych použil postup výše.

Zkrátka jsem nedokázal změnit název , lépe řečeno číslování v názvu track01.mp3.
Po kmochnově nakopnutí jsem si vzpomenul na name-it a v tom jsem to spáchal.
V total commanderu to naprosto nechápu.
Děkuji všem.:beer: