Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero 7

Ahoj,
bohužel jsem objevil tento server až dnes.Myslím,že kdybych jej znal dříve,tak bych tento problém neměl.
Nešel mně odinstalovat Nero 7.Tak jsem ho smazal ručně, všude kde jsem mohl.
Zůstal mně ale jako samostatná položka bez možnosti odstranit v okně Win XP:přidat nebo ubrat programy.Nevím jak na to.Samozřejmě,že nainstalovat znova Nero 7 mně nejde,hlásí to abych odstranil předešlou instalaci.Tak jsem nainstaloval Nero 6.6.1.4 a běhá bez problémů.Neví někdo jak na to?
vlasta

" Správce zařízení zakázán
Drobnou úpravou registrů můžete zakázat jiným uživatelům přístup ke kartě Správce zařízení z panelu Systém. V registru si najděte klíč HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ CurrentVersion \ Policies. Pokud pod položkou Policies neexistuje položka System, klikněte na položku Policies a z kontextového menu vyberte Nová-položka. Tuto položku pojmenujte právě System. Nyní klepněte pravým tlačítkem na položku System a z menu vyberte Nová - hodnota DWORD. Tuto hodnotu pojmenujte NoDevMgrPage. Nyní ještě poklepejte na nově vytvořenou hodnotu a jako údaj hodnoty zadejte "1" . Ukončete Editor registru a Restartujte Windows."

zdroj: http://www.craftcom.net/08_upravujeme/xpregedit.ht m ;-)

Ahoj,
smazal jsem to v registrech a v Win XP/unninstal/ a pořád to je v okně přidat nebo ubrat programy.Mám dojem,že se toto okno dá někde najít v Win.v souborech inf.Hledal jsem a nenašel.
Prostě potřebuji dosat položku Nero7 z tohoto okna a pak se uvidí co dál.Nevím jak.
Dík
vlasta