Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku novu TV kartu -hybridnu

Zdravim,
Potrebujem poradit s vyberom nejkej kvalitnej TV karty, ktora zvladne digitalne pozemne a satelitne vysielanie + klasiku analog. Analog co mozno najkvalitnejsi. Cena do 100 eciek. Mozete mi poradit?

No tak viete co, presiel som si to satelitne vysielanie a uznavam, ze kedze vecsinu programov koduju nema v podstate zmysel chciet aj moznost satelitneho digitalu. Takze hibrid staci. Chcel som to do buducnosti totiz. Pc mam zlozeny z CPU E8200 ten ma nieco okolo 2,66 GHz 2 jadra a 4 Gb ram ale nepamatam aku rychlu A grafiku HD 3850. Disk je SATA a kopiroval som z neho uz aj 30 MBs-1.

Analog je v PAL. Ziaden mpeg :) Zavisi samozrejme odkial ma signal. Analog vzduch nebol v mpeg nikdy. Kabelovka samozrejme chyta (zdroj) vacsinou digitalne (mpeg) ale napr. cez satelit a tam je dost vysoky bitrate takze ten mpeg az tak nevadi. Kvalita mpeg2 je samozrejme len otazkou bitrate. Aj DVD je v mpeg2 a nikto tam este stvorceky nevidel (lebo vysoke bitrate).

A neviete mi povedat ci videorekorder thomson VTH 6020C je aspon ako tak vhodny na prenos ? mam na mysli ci to nie je najaky smajd bez korekcii a podobne. Ci nezohnat racej nieco lepsie kedze kvalita bude zavisiet na tom z coho o prehram Diki