Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vzdálený přístup k RCON ve hře CS:S

Zdravím,
zprvu bych chtěl připomenout, že to podle mě patří spíše do sekce PC než do sekce HRY.Ono to s tou hrou nemá zas tolik společného.
Teď k samotnému dotazu :
Je nějáký způsob, jak dálkově ovládat RCON ? tj. možnost psát příkazy atp.Je k tomu program hlsw, ale chtěl bych něco jako je php script atp.Takovou browserovou hru :-) Kliknu a ono to dá větší rychlost nějákému hráči (poze příklad)Jedná se o hru Counter strike : source, přímo ve hře je zabudovaný rcon, je spousta možností jak propojit hru s internetovou sítí(dají se stahovat mapy z internetu, propojení s mysql,sql [například online banlist]).Nikde jsem však nenašel přímo toto , zkoušel jsem hledat česky i anglicky (napadlo mě ale jedině remote rcon).Nic jsem nenašel.Přesto si myslím, že by to mohlo jít.Dík za všechny tipy, rady !
Podle mě to chce něco vytvořit v PHP ale netuším.Možná bude stačit i trocha lepšího umění s googlem.
Přístup mám pouze k FTP, RCON !
Jestli vám to pomůže, server můžu vypínat a zapínat přes webovou administraci poskytovanou hostingem.
--
huh, když jsem si to po sobě přečetl, zdá se mi to takový polopatý, ušmudlaný ale fakt nevím jak to líp napsat :-)

Obávám se, že na to nejsem ta pravá osoba :-) (ne že bych to nedal dokupy, ale od jisté doby se programově se vyhýbám jakémukoli programování - slíbil jsem to manželce ;-))

Ale myslím takový MarekDrtič se PHPčkem zabývá na celkem pravidelné bázi a bude ti schopen pomoci.. zkus mu napsat PMku. Podle mně to je na 1-2 webové stránky a pár řádečků kódu.

Zběžně jsem se koukal na tu třídu a ten kod by vypadal asi nějak takhle:

<?php
//tady si to upravis dle realu
define('ip_adresa','IP_ADRESA_SERVERU');
define('port',27015);
define('password','HESLO');

$prikaz = 'set(chernobyl_power,110%)';
//end tady si to upravis dle realu

require 'rcon.php';
$rcon = new RCon(ip_adresa,port,password);
$rcon->Auth();
$rcon->sendCommand($prikaz);
exit();
?>

edit: A jestli chceš políčko pro zadávání příkazů tak:

<?php
//tady si to upravis dle realu
define('ip_adresa','IP_ADRESA_SERVERU');
define('port',27015);
define('password','HESLO');

//end tady si to upravis dle realu

if(isset($_POST['sent']))
{
$prikaz = $_POST['prikaz'];

require 'rcon.php';
$rcon = new RCon(ip_adresa,port,password);
$rcon->Auth();
$rcon->sendCommand($prikaz);
}
?>
<form action="" method="POST">
<input name="prikaz"><input type="hidden" name="sent">
<input type="submit" value="Odeslat">
</form>