Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přípojení na net

Zdravím instaloval sem win xp +ovladace desky atd a nemuzu na internet sítova karta ukazuje ze sem připojen ale neotevre se stanka,adesíla to 200jednotek ale prijima pouze par jednotek třeba 5.Co stím na jednom pc to běha vporadku a druhe nic.Poradte už netusím cim to je,porad to píse ze se mam obratit na spravce síte.

buď jsi měl nastavené sdílení internetového připojení. tento paskvil ale dělám že jsem přeslechl, navíc kvůli netu na druhém pc musíš mít zapnutý i ten první s trvalou spotřebou min 100w - za rok máš vyděláno na wifi router.

nebo máš skutečně více ip adres, jen se to stydíš napsat.

levné routery např: tp-link wr542, asus wl-520gc

čili více ip adres, např.
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 89.102.86.117, .86.118, .86.119...
jsi zřejmě nedostal. pokud nejsi mirek ze živě, není to ani běžné.

stačilo napsat, žes předtím používal sdílení internetového připojení. chvíli to běhá, ale je to funkční i ekonomický nesmysl.

zítra hupky dupky do obchodu pro router.

..jen se zmenil poskytovatel z karneval na upc

kabelovka: takže máš od upc ještě nějaký modem? nebo jen ten switch, který má 5 lan zásuvek rj-45 a nic víc?