Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s novou sestavou

Dobry den. potreboval bych poradit. poskladal jsem novou sestavu : :MB: MSI K9A2 Platinum , Proc:AMD Phemon 9650­­(4jadro­­) + 1xSATA DISK + SATA DVDRW+ ATI RADEON X1950Pro,DDRII corsair 2x1G 800Mhz. Zdroj mam Corsair TX650 650W . Slozil jsem to a jel na instalaci windowsu. Jenomce vzdy me pri instalaci vyhodi modrou smrt a tak tam system ani nedostanu. Nevite poradit co s tim asi tak je ? Muze to byt spatnym nastavenim BIOSU??? predem dik za odpoved

jj daval jsem tam XPcka ale dela to i pri VISTE a WIN7 . Mam to prepnute na IDE. Spusti sa instalace, pak vzberu misto,naformatuju disk ,skopiruji se soubory a prijede restart . Pak nabehne instalace a kdzy je tam ye instalace bude hotova ya 39 min hodi modrou smrt.

STOP 0x000000CA(0x00000001,0x897901E0,0x00000000) tenhle radek je na konci . A je tam pri problem s ovladacem zarizeni.
Co s tim???

A s jakym ovladacem? (pise tam snad aj nazov nejakeho .sys)
RAM si uz testoval? (www.goldmemory.cz, stiahnut, vypalit iso z obrazu na CD, nabootovat)
Mas spravne nastavene napatie a frekvenciu RAM v BIOSe? (podla nalepky modulu). Skusal si v BIOSe nacitat nejake safe defaults? Mas nieco pripojene k PC cez USB alebno nejake TV karty alebo ine zbytocne karty? Ak ano skusit najprv ich vybrat z PC...

Nemas nic skusat v druhom kompe ale RAM mas testovat v tom PC s ktorym je problem, napr. cez goldmemory. Problem s RAM moze byt aj s bezchybnymi modulmi, napr. pri blbom nastaveni BIOSu alebo blbej doske apod.

P.S. nemas tam viac diskov? Nemas v BIOSe zapnuty aj nejaky RAID radic?

A nemáš tam připojenou čtečku karet. Jednou jsem taky dělal PC a nemohl jsem to zaboha nainstalovat a když tak jak píšeš chodilo to pomalu, pak jsem odpojil čtečku a vše jelo jak má. Když jsem čtečku rozdělal tak jsem se zhrozil a vyhodil jí a děkoval pánu bohu že mi nic neodešlo.