Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s novou sestavou

Dobry den. potreboval bych poradit. poskladal jsem novou sestavu : :MB: MSI K9A2 Platinum , Proc:AMD Phemon 9650­­(4jadro­­) + 1xSATA DISK + SATA DVDRW+ ATI RADEON X1950Pro,DDRII corsair 2x1G 800Mhz. Zdroj mam Corsair TX650 650W . Slozil jsem to a jel na instalaci windowsu. Jenomce vzdy me pri instalaci vyhodi modrou smrt a tak tam system ani nedostanu. Nevite poradit co s tim asi tak je ? Muze to byt spatnym nastavenim BIOSU??? predem dik za odpoved

A nemáš tam připojenou čtečku karet. Jednou jsem taky dělal PC a nemohl jsem to zaboha nainstalovat a když tak jak píšeš chodilo to pomalu, pak jsem odpojil čtečku a vše jelo jak má. Když jsem čtečku rozdělal tak jsem se zhrozil a vyhodil jí a děkoval pánu bohu že mi nic neodešlo.