Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s filmy

Dobrý den, mám problém s přehráváním filmů. nedávno jsem koupil nový notebook RAM 4GB, Intel core duo (2,1), graf. karta Ati mobility radeon HD 4330 a normálně mi na něm běží třeba Call of duty 4, ale jakmile si pustím film v KMplayeru, tak to jde asi 10 minut a pak se to začne kousat. nemám tušení proč? diky moc za radu

kmplayer (vlc, gom player) už kodeky obsahují. stahováním a instalací dalších to jen zhoršíš, pak ti nebude fungovat pořádně nic.
- čili odinstaluj dodatečné kodeky,
- zkontroluj že ti disk nejede v pio-módu, to se stává pokud není nainstalován ovladač chipsetu základní desky

avi není formát videa, jen kontejner obsahující nejčastěji nějakou verzi divx/xvid. víc ti řekne program gspot.