Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Total Commander pořadí souborů ve složkách

TC nějak neumí (nebo to neumím já) seřadit názvy souborů podle normální číselné řady 1,2,..9,10,11,atd. Pořád mi to dělá způsobem 1,10,11,12,...19,2,20,21,22,23, atd. Dá se to nějak nastavit, aby to šlo po sobě, jak má? Průzkumník to umí normálně, preferuji ale TC.
Díky za tip nebo radu
Petr

Když jsi to po dvou letech probudil, tak si taky přidám. TC je fascinující nástroj. Je někdo, kdo v něm narazil na následující předvolbu a nechal ji nezatrženou? :-D

[14712-tc-jpg]