Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co myslíte? rozchodim na tomto NB hru WOW...

ahoj, chtěl bych se zepat jaký je váš názor, jestli na tomto nb *Notebook Acer Extensa 5635Z-433G50MN*

www.mironet.cz/acer-extensa-5635z433g50mn--p-dc-t4300--3gb--500gb--dvdrw--bt--cam--156quot-led--bez-os+dp98039/

rozchodim plynule, bez sekaní hru WOW? děkuju

Jestli se nemylim tak tohle je info o notasu:
Procesor:
Typ procesoru: Intel Pentium Dual-Core
Frekvence procesoru [MHz]: 2100
Předinstalovaný OS:
Předinstalovaný OS: Linux
Displej/Grafika:
Typ displeje: WXGA
Rozlišení displeje: 1366 x 768
Grafická karta: Intel GMA X4500M
Úhlopříčka displeje [palce]: 15,6
Optická mechanika/Pevný disk:
Optická mechanika: DVD±RW/RAM
Velikost pevného disku [GB]: 500
Počet pevných disků: 1
Operační paměť:
Operační paměť: DDR2
Velikost operační paměti [MB]: 3072
Frekvence paměti [MHz]: 800
Komunikace:
Modem
WLAN
Typ síťové karty: 10/100/1000
Rozhraní:
USB
Modem
LAN
WLAN
Bluetooth
Webkamera
Hmotnost a výdrž na baterie:
Předpokládaná doba výdrže (hodiny) "až": 2
Hmotnost (může se lišit podle konfigurace) [kg]: 2,5

takže pochop že já sem trochu jiná věková generace... o tomto skoro nic nevim, PROTO sem napsal na poradnu, ale stjně sem si myslel že tady narazim na nějakyho debilka kterej bude mít akorat plnou hubu keců a stejne se nic nedozvim