Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ a zabudnuté heslo

Dobry den prajem. Musel som robit reinstal pocitacu a samozrejme som zabudol vsetky hesla... vsetky som samozrejme dostal (nikde nebol problem...) len s ICQ mam problem. Zalozil som si sice taky isty novy nick, ale nepamatam si vsetky contacty...
A to je ten problem. Dal som si password a zadal som ako vzdy :-D cislo, napisal som moj mail, opisal som cislo na obrazku (myslim ten obrazok co je tam kvoli bezpecnosti) a napisalo mi error... ze mam zly mail... ak si ma vsak najdete v ICQ search, tak mam (aj v novom profile) dobry mail... pre istotu som to skusal viackrat... vzdy neuspesne. Je chyba niekde vo mne, alebo v ICQ?
Pre lenivych som urobil screenshot, ze naozaj mam ten mail dobry :-)
26-%202-%202006_20-56-01.jpg Moje stare ICQ je to cervene :-)
Dakujem a dufam ze som svoj problem dost objasnil (ak nie tak zodpoviem otazky :-) )

P.S.: msx. mi poradil, zevraj sa po troch odoslaniach noveho hesla v ICQ neda uz urobit stvrte... je to pravda? To by nebolo pre mna moc dobre :-(

LucKobRa

Hm, pokud to bylo heslo které jsi vymyslel sám, je velká šance že si na něj vzpomeneš. Stačí to několik dní nechat uležet a ono vyplave z dlouhodobé paměti.. většinou ráno po probuzení, je to jak blesk z čistého nebe a heslo najednou víš...

Pokud to bylo heslo poslané od icq (něco jako vXc4DbaEh) možná ho máš uložené v archivu e-mailové pošty. Nezálohoval jsi někdy poštu? Třeba ji objevíš v záloze. Nebo pokud jsi zálohoval celý disk např. pomocí Norton Ghosta, dají se ze zálohy obnovit staré datové soubory icq

Pro příště: Osobně, pokud si nastavím nové heslo tak ho vždy nejdříve píšu z hlavy, po několika dnech teprve nastavím automatické vyplňování počítačem. Tímto způsobem jsem si vždy dokázal heslo vybavit. Mimo to, používaná hesla si zapisuji do souboru který leží v šifrovaném TrueCrypt kontejneru...

good luck!

Diky za snahu ale v poslednej zalohe mejlu je stare ICQ heslo... totizto ja som si ho dal posielat uz aspon dva krat :-D no co uz... mal som si ho zmenit... inak ja mam vsade rovnake heslo takze neni problem, ide len o to ze tu som si ho zabudol zmenit :-(

LucKobRa

Nikoho uz nenapada preco by mohol blbnut ten ICQ recovery?

Napadá.

Protože jsi u nové registrace zadal stejnou e-mailovou adresu jako u staré. ICQ možná nedovolí poslat heslo na adresu, která je registrovaná na víc účtů, neboť by heslo mohlo přijít do nesprávných rukou. Zkus u nové registrace dočasně změnit e-mail na nějaký jiný a potom si zkus poslat heslo znovu...

Vyskusat mozem, ale novy ucet som si registroval az potom, ako som nedokazal zistit stare heslo... ale dik za snahu :-)

LucKobRa

edit: inak toto iste ma napadlo hned ako som si registroval novy ucet...
edit2: stale mi pise error:

Sorry, we cannot send your password to: lb.dobias@stonline.sk.
Make sure you enter the complete email address as it appears in your ICQ details.
You may also try to enter a different email address that you previously entered in your ICQ details.

Tak potom už snad, že jsi někdy smazal takovouhle důležitou zprávu:

[cs]URL:This is not a joke!!!
They are checking for inactive #'s.
Send to everyone(exeptme) on list.
sorry! Don't send back to sender...!!!
URL Description: Sorry,the assholes at icq,
r deleting everyone who doesnt forward this,
so do it! julie got deleted![/cs]

:-):-)

Dal som natiahnut particiu (zazalohovanu) cez ghost... (ked som mal novy cisty win tak som urobil zalohu v ghoste)... skusal som obnovit data pomocou GetDataBack ale nejako mi to neslo... dalo by sa to este najst tam? Porad nejaky dobry program, cez tento mi naslo kopu inych blbosti len to co som potreboval nie... :-) Maj sa.

LucKobRa