Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ a zabudnuté heslo

Dobry den prajem. Musel som robit reinstal pocitacu a samozrejme som zabudol vsetky hesla... vsetky som samozrejme dostal (nikde nebol problem...) len s ICQ mam problem. Zalozil som si sice taky isty novy nick, ale nepamatam si vsetky contacty...
A to je ten problem. Dal som si password a zadal som ako vzdy :-D cislo, napisal som moj mail, opisal som cislo na obrazku (myslim ten obrazok co je tam kvoli bezpecnosti) a napisalo mi error... ze mam zly mail... ak si ma vsak najdete v ICQ search, tak mam (aj v novom profile) dobry mail... pre istotu som to skusal viackrat... vzdy neuspesne. Je chyba niekde vo mne, alebo v ICQ?
Pre lenivych som urobil screenshot, ze naozaj mam ten mail dobry :-)
26-%202-%202006_20-56-01.jpg Moje stare ICQ je to cervene :-)
Dakujem a dufam ze som svoj problem dost objasnil (ak nie tak zodpoviem otazky :-) )

P.S.: msx. mi poradil, zevraj sa po troch odoslaniach noveho hesla v ICQ neda uz urobit stvrte... je to pravda? To by nebolo pre mna moc dobre :-(

LucKobRa

Dal som natiahnut particiu (zazalohovanu) cez ghost... (ked som mal novy cisty win tak som urobil zalohu v ghoste)... skusal som obnovit data pomocou GetDataBack ale nejako mi to neslo... dalo by sa to este najst tam? Porad nejaky dobry program, cez tento mi naslo kopu inych blbosti len to co som potreboval nie... :-) Maj sa.

LucKobRa