Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezventilatorovy Fortron - verili byste mu?

Ahoj,
uz nejakou dobu je k sehnani zdroj Fortron FSP300-60GNF Zens (Fanless) 300W -
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3076 0 - ktery i pres jiste komplikace - viz diskuze v CzC - vypada za tu cenu velmi zajimave. Hlavne dve oddelene 12V vetve (8+14A), takze by si mel poradit i s Prescottem a nejakou vykonnejsi GPU. Co me ale zarazi je to, ze z nej necouha zadny kus zeleza ven z kejsu. Docela bych se bal o teplotu uvnitr... vzdyt ten zdroj je casto nalepeny ke stropu kejsu a moc se chladit nemuze...
Nemate ho nekdo? Netroufnul bych si asi zavrit kejs, kde by byl tenhle zdroj a treba jen malo topivy Sempron s velkym pasivem a k tomu pasivne chlazena 6600GT...:-/

Ja myslim, ze neni duvod proc by ve zdroji musel byt bezpodminecne ventilator.

Samozrejme nemit v PC zadny ventilator je hodne velke riziko, ze se PC zacne prehrivat, takze tenhle zdroj je podle me dobry spise pro lidi co maji v PC vodnika.