Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nic nejde

Mám obrovský problém s PC.
Příznaky:
Nefunguje vypínací panel (nejde vypnout, restartovat atd. )
Nejdou nainstalovat programy
Sekání programů

Zkoušel jsem:
Reinstal Windows - bezúspěšně
Antivirové testy (Eset Smart Security 4, Spyware Terminator, Spybon, Super Anti-Spyware)
Čištění registrů (TuneUp 09, AML)

Mám Windows XP SP2 (měl jsem SP3, ovšem po reinstalu už nejde SP3 nainstalovat)

Konfigurace PC:
Intel Core 2 Duo E8400
Nvidia GeForce GTX 260
A-Data 2 GB ram (2x1)
Zákl. Deska P5Q

Prosím moc všechny o pomoc.

Zřejmě netušíš, co znamená pojem "formátovat disk". To je kompletní smazání všeho, co tam je. Ulož si data, která jsou ti milá, na jiný disk, nebo to vypal na hromady DVD.
Ale jsou i jiné možnosti, než formátovat disk a instalovat Windows. Je možný vzít tvůj disk do jinýho PC, tam smažeš celej adresář Windows, Program Files, Dokumenty a všechny systémový soubory v kořenu (pouze na tom tvým disku), pak dáš svůj disk zpátky do svýho PC a nainstaluješ Windows (bez formátu). Pokud si dáš pozor, data ti zůstanou. Já to taky tak občas dělám.