Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomala extrahovace

Je normalni aby se mi soubor co ma 4,3GB extrahoval 20minut ? Extrahuju normalne ve winrar.

Sestava je:

Gigabyte GA-M56S-S3
Amd Athlon 64 X2 4200+ EE 2,2GHZ
ATI Radeon HD 4670 GDDR4 512MB
Zeppelin 4x1GB DDR2 800Mhz
Samsung 400GB T166S
Fortron FSP400-GLN Blue Storm II 400W
NOCTUA NF-S12B

Mas napisat ze kolko a jakych velkych suborov je spakovanych v tych raroch, a nie velkost partov, to nikoho nezaujima. Ked je v tom spakovanch vela suborov (desattisice) tak je to normalne.

Mozes si skontrolovat ci ti disk nebezi v PIO (spravca zariadeni, ATA radice, kazdy kanal, vlastnosti, aktualny mod prenosu).