Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké repro k této zvukové kartě ?

Čus,
právě mě přišla karta X-Fi platinum, a chtěl bych se zeptat jaké repro jestli
si mám nechat Creative Inspire T5900 a nebo si mám koupit Genius SW-5.1 Home Theater ?

a ještě jedna otázečka
jaký je rozdíl mezi těmito bednami ? jestli je tam zásadní rozdíl zvku a jestli se vyplatí si na ně počkat ?
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=39855&Ca tId=18843343
a
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=60088&Ca tId=18843343

loading...

Myslim, ze ten novejsi typ Geniusu ma lepsi subwoofer.

Jinak Genius SW-5.1 Home Theater ma kamos a urcite je super, no ja mam Creative Inspire T5800 a moc rozdilu tam neslysim. A 5900 je lepsi typ, takze pochybuju o nejakem podstatnem vylepseni zvukovych vjemu koupi toho Geniusu.

Jelikož už mám něco naposloucháno na komponentech zvučných i méně známejch značek řádově od 10tek. do 100vek tis., mohu s klidným svědomím i když nerad :-/ uznat, že jak jsem slyšel prvně hrát Genius HT, velmi mě jejich přednes překvapil vzhledem k pořizovací ceně, nicméně v této cenové relaci se těžko dá něco lepšího najít. Sice má trochu zaduněný zvuk subwooferu a koncový stupeň vykazuje už poměrně slyšitelný šum a více lidí si stěžuje na problémové přepínaní vstupů, ale vzhledem k tomu, že je to především sestava k PC hrají opravdu dobře, nakonec zákony fyziky přinutili i Asiata vyměnit umělou hmotu za kvalitnější materiál a je to znát, protože v konstrukcích reproduktorů a reprosoustav se zatím žádná tech. revoluce nekonala.
Na druhou stranu dneska slušně hrající komplet reprosoustav 5.1, s prvky kdysi spíše výhradou kategorie Hi-end lze pořídit za již celkem směšný peníz, viz. třeba poměrně dobře hrající sestava PureAccoustic a čuměl jsem i na to slušné řemeslné zpracování a údajně to vyrábějí taky Asiati ::) .

Takže klidně i já ortodoxní hifista řeknu, že ve své katogorii, pro kterou jsou určené hrají super a pokud tomu nevěříš tvoje mínus :-D

Craft

Mě by zajímalo, kdy nám Mirek konečně tu kvalitnější věž co stála před třema rokama 14 táců v hybernově ukáže aspoň na mizerné fotce z mobilu 640x480. Pořád ji totiž srovnává hlavně s těmato reprákama (který dle mě ani neslyšel) a je skálopevně přesvědčen že jejich věž je něco extra. Asi tyhle repráky neumí třepat sousedce sklem ? Jako rád bych ten jejich zázrak audiofilní techniky viděl aspoň na fotce.

Jinak tazateli: určitě bych bralů ty novější - 5000. Já osobně bych si nechal ty starý repro protože na tyhle nemám místo, je to spíš do většího pokoje než mám nebo do obýváku.

Jo pustíš tak na puse.Ukaž je. V panelaku jde slyšet vše trošku moc. Prdne si myš a člověk myslí že něco vybuchlo.Sousedce muže postel skákat i kdyby sis donesl domu repraky z hlavního nádraží.Máš nějaké chrchlátka a snažíš se tady už nějakou dobu s tím udělat průraz do světa.

Myslíš, že jsem tu věž v Electroworldu a Carrefouru neslyšel? To víš že slyšel a znělo to pomalu líp než doma! Teda při vyšší hlasitosti, kdy byly basové tóny slyšet až u pokladen - což je v Ostravském Carrefouru dost daleko od regálu s věžema, to jsem si říkal ty vole co to hraje, tak jsem tam šel, a naše věž hrála.. Prodavači ze zvuku byli nadšeni a hlouček asi 6 lidí taky, jo jaký to byl super pocit, vědět, že já o tom nemusím jen snít a že to mám doma. Oni to pouštěli skoro na plno (3/4 z rozsahu) a musím říct že mě bolely uši ještě 2 hodiny a to jsem u toho byl jen asi 5 minut. I při tak extrémní hlasitosti to hrálo čistě s údernými basy.
Jít hned potom se podívat vedle ke Geniuskám, tak se asi udělám smíchy :-D

Nemám náladu na pořád ti něco vysvětlovat. vlastně mě
to vůbec nebaví ti nic říkat, a vůbec seru na tyhle debaty o ničem už se nenechám vyprovokovat
a nebude na nic reagovat i kdybys psal sebevětčí pičovinu nebudu se snažit ti nic brát máš pravdu
seš jedinej kdo ji má, ježíš syn boha se vvrátil na tuhle zem a jmenuje se Timbermaster

Hlboké basy a vysoké Decibeli niesú všetko pri porovnávaní reprákov....Pri prehrávaní DVD záleží hľavne od čistoty zvuku. .... PS: Som majitel Creative GigaWorks S750 7.1 a porovnávať tieto repráky s dajakou HIFI vežou Philips ;-) by bol hriech.